Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 25 JUN 19:10
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Silverdosa
nr. 626737

Silverdosa, Ryssland, V = 115 g, 9 x 6,5

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 8 2022-06-25 19:07:34 1 200 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:04:27 1 100 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:17:50 1 000 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:03:49 1 000 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:17:50 950 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:02:45 900 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:17:50 850 kr
Budgivare 6 2022-06-23 22:46:02 800 kr
Budgivare 5 2022-06-23 07:53:47 750 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:56:50 700 kr
Budgivare 5 2022-06-23 07:53:31 700 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:56:50 650 kr
Budgivare 5 2022-06-23 07:53:22 600 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:56:50 550 kr
Budgivare 4 2022-06-20 10:35:16 500 kr
Budgivare 3 2022-06-19 07:56:50 400 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:37:45 350 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:37:45 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:41:16 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:37:45 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:41:13 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:37:45 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 19:41:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:37:45 50 kr