Auktionen avslutad:
2 900 kr
Avslutas: 25 JUN 19:11
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ringar
nr. 626739

Ringar guld 18k D=17 och 22 V=8,0g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 6 2022-06-20 10:32:33 2 900 kr
Budgivare 7 2022-06-22 14:02:55 2 900 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:32:33 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 05:56:17 1 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 14:44:37 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 05:56:17 900 kr
Budgivare 3 2022-06-19 02:35:25 850 kr
Budgivare 3 2022-06-19 02:35:25 800 kr
Budgivare 2 2022-06-19 00:18:49 750 kr
Budgivare 2 2022-06-19 00:18:49 450 kr
Budgivare 3 2022-06-19 02:35:14 400 kr
Budgivare 2 2022-06-19 00:18:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 02:35:08 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 00:18:49 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:47:59 50 kr