Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 25 JUN 19:12
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Pianopall
nr. 626740

Pianopall, rokokostil, B = 59

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (26 bud)
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 1 500 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:00:50 1 400 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:00:43 1 200 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:00:03 1 000 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 950 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:59:46 900 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 850 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:59:37 800 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 750 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:59:27 700 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 650 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:59:12 600 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 550 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:58:53 500 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 450 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:58:34 400 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 18:58:04 300 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 250 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:51:22 200 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:38:25 175 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:51:20 150 kr
Budgivare 2 2022-06-23 14:34:52 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:23:35 50 kr