Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 25 JUN 19:13
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hänge/brosch
nr. 626741

Hänge/brosch camé med guldinfattning 18k H=4

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 12:43:45 1 500 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:10:00 1 400 kr
Budgivare 7 2022-06-25 12:43:45 1 300 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 1 200 kr
Budgivare 7 2022-06-25 12:43:13 1 100 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 850 kr
Budgivare 6 2022-06-24 17:25:29 800 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 750 kr
Budgivare 6 2022-06-24 17:25:22 700 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 650 kr
Budgivare 5 2022-06-20 10:32:11 600 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 550 kr
Budgivare 5 2022-06-20 10:32:08 500 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 20:58:34 350 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 20:58:26 250 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 200 kr
Budgivare 3 2022-06-18 22:31:35 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:05:50 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 20:05:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:47:51 50 kr