Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 19:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tennisrack
nr. 626742

Tennisrack ett parti äldre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-06-22 10:35:51 400 kr
Budgivare 5 2022-06-22 13:03:26 350 kr
Budgivare 4 2022-06-22 10:35:51 300 kr
Budgivare 5 2022-06-22 13:03:22 250 kr
Budgivare 4 2022-06-22 10:35:51 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 18:08:21 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:24:26 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 18:08:14 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:24:26 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 15:31:32 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:24:26 50 kr