Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 JUN 19:16
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Orientmatta
nr. 626744

Orientmatta semiantik 210 X 135

Anmärkningar: slitage

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-06-25 19:13:51 650 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:21:51 600 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:13:37 600 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:21:51 550 kr
Budgivare 6 2022-06-25 19:09:40 500 kr
Budgivare 3 2022-06-25 18:21:36 450 kr
Budgivare 6 2022-06-25 12:13:02 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 12:12:49 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:07:16 300 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:47:13 250 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:07:16 200 kr
Budgivare 4 2022-06-24 15:18:28 175 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:07:16 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 15:18:22 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 21:07:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 19:30:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 18:56:02 50 kr