Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 19:23
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kinamatta
nr. 626748

Kinamatta semiantik 280 X 185

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 19:20:07 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:19:56 350 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:05:19 300 kr
Budgivare 3 2022-06-23 00:24:34 250 kr
Budgivare 4 2022-06-25 19:05:12 250 kr
Budgivare 3 2022-06-23 00:24:32 200 kr
Budgivare 1 2022-06-22 19:28:55 175 kr
Budgivare 3 2022-06-23 00:24:30 150 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:58:13 125 kr
Budgivare 2 2022-06-22 12:11:11 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:58:13 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 12:11:07 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 12:58:13 50 kr