Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 25 JUN 19:25
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Od C Dischler
nr. 626764

Od C Dischler 1903 kopia efter Nils Tirén 95x67

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 18:30:30 50 kr