Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 19:26
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Spark
nr. 626765

Spark hopfällbar L=182

Anmärkningar: Obeg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-06-23 12:19:51 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 22:01:33 350 kr
Budgivare 5 2022-06-23 12:19:51 300 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:00:42 250 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:42:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-22 18:00:28 175 kr
Budgivare 5 2022-06-22 11:42:18 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:42:46 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 10:57:13 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 22:32:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:28:13 50 kr