Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 25 JUN 19:27
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Julgransdekorationer
nr. 626766

Äldre julgransdekorationer + målade ägg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-06-23 15:22:01 300 kr
Budgivare 7 2022-06-24 01:22:14 250 kr
Budgivare 5 2022-06-23 15:22:01 200 kr
Budgivare 6 2022-06-23 23:04:36 175 kr
Budgivare 5 2022-06-23 15:22:01 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 20:41:54 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 14:11:23 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 09:25:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:31:51 50 kr