Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 25 JUN 19:30
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvlampa
nr. 626772

Golvlampa, smide, höj- och sänkbar, H som den står = 118

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 06:50:20 500 kr
Budgivare 6 2022-06-25 01:15:01 450 kr
Budgivare 3 2022-06-24 04:39:34 400 kr
Budgivare 6 2022-06-21 18:51:54 350 kr
Budgivare 5 2022-06-19 22:10:18 300 kr
Budgivare 6 2022-06-21 18:51:52 250 kr
Budgivare 5 2022-06-19 22:10:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:37:20 175 kr
Budgivare 3 2022-06-18 23:14:36 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 23:12:26 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 23:14:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 23:12:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:13:32 50 kr