Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 25 JUN 19:35
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mat-
nr. 626779

Mat- och kaffeservis, Bavaria, 12 pers, 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 19:32:08 450 kr
Budgivare 3 2022-06-22 19:56:28 400 kr
Budgivare 1 2022-06-21 17:59:43 350 kr
Budgivare 3 2022-06-21 17:58:33 300 kr
Budgivare 1 2022-06-21 17:59:31 300 kr
Budgivare 3 2022-06-21 17:58:33 250 kr
Budgivare 1 2022-06-21 17:59:27 200 kr
Budgivare 3 2022-06-21 17:58:33 175 kr
Budgivare 1 2022-06-21 17:59:23 150 kr
Budgivare 3 2022-06-21 17:58:33 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 08:57:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 07:01:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:49:09 50 kr