Aktuellt bud:
300 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:38
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 12m, 8s
Kristianstad
Spara i minneslista
Balansvåg
nr. 626809

Balansvåg m. vikter, Lindells, B = 45

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 13:49:27 300 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:05:48 250 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:05:24 200 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:05:42 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:05:24 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:05:34 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:05:24 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 22:05:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 22:05:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:15:30 50 kr