Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 JUN 19:45
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matservisdelar
nr. 626811

Matservisdelar, Lidköping och KP, 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-06-25 19:42:26 250 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:39:42 200 kr
Budgivare 1 2022-06-25 18:49:27 175 kr
Budgivare 2 2022-06-25 19:39:32 175 kr
Budgivare 1 2022-06-25 18:49:27 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 14:29:23 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 05:29:38 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 14:29:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 05:29:38 50 kr