Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 25 JUN 19:41
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Koppar-
nr. 626812

Koppar- och mässingsföremål, 2 lådor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 22:07:58 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 19:36:51 350 kr
Budgivare 4 2022-06-23 23:36:49 300 kr
Budgivare 5 2022-06-24 21:47:30 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 23:36:49 250 kr
Budgivare 3 2022-06-24 08:14:43 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 23:36:41 150 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:14:31 125 kr
Budgivare 2 2022-06-20 00:14:38 100 kr
Budgivare 3 2022-06-20 20:14:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 00:14:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:44:14 50 kr