Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 JUN 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Väggtallrikar
nr. 626829

Väggtallrikar 6 st, Björn Wiinblad, Rosenthal, diameter 32 cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 10:59:54 350 kr
Budgivare 6 2022-06-23 20:44:06 300 kr
Budgivare 5 2022-06-21 02:08:06 250 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:16:23 200 kr
Budgivare 4 2022-06-20 17:50:07 200 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:16:23 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 00:21:46 150 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:16:23 125 kr
Budgivare 1 2022-06-18 08:01:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:16:23 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:45:10 50 kr