Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 24 JUN 19:02
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vinglas
nr. 626830

Vinglas 11 st "Line" Bertil Vallien Kosta Boda, höjd 22 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 11 2022-06-24 18:59:43 650 kr
Budgivare 6 2022-06-24 14:56:58 600 kr
Budgivare 11 2022-06-24 13:32:37 550 kr
Budgivare 10 2022-06-24 11:58:27 500 kr
Budgivare 9 2022-06-23 23:03:51 450 kr
Budgivare 7 2022-06-23 14:50:02 400 kr
Budgivare 8 2022-06-23 22:57:20 400 kr
Budgivare 7 2022-06-23 14:50:02 350 kr
Budgivare 6 2022-06-23 11:01:51 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 06:35:03 250 kr
Budgivare 6 2022-06-19 17:07:06 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:48:18 175 kr
Budgivare 4 2022-06-18 07:56:26 150 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:09:19 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:00:12 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:09:19 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:46:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:09:19 50 kr