Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 JUN 19:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Snapsglas
nr. 626831

Snapsglas, karaff mm, målad dekor, 1900-tal, höjd 25 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 14:04:13 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 23:27:23 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 20:39:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:46:05 50 kr