Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 19:06
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kannor
nr. 626832

Kannor karott med lock mm, tenn, 1900-tal, höjd 23 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 6 2022-06-24 18:41:15 300 kr
Budgivare 5 2022-06-24 18:11:18 250 kr
Budgivare 4 2022-06-23 16:26:19 200 kr
Budgivare 3 2022-06-18 13:52:37 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:45:45 150 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:16:45 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:45:17 50 kr