Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 JUN 19:08
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Flaska
nr. 626833

Flaska, Erik Höglund, Boda, 1960-tal, höjd 20 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 09:36:27 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:24:21 200 kr
Budgivare 5 2022-06-24 09:36:20 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:24:21 175 kr
Budgivare 4 2022-06-23 20:41:10 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:24:21 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 02:08:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:24:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:45:57 50 kr