Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 24 JUN 19:10
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skål
nr. 626834

Skål, Vicke Lindstrand, Kosta, diameter 13 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-06-17 21:35:18 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 01:33:08 250 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:35:18 200 kr
Budgivare 4 2022-06-19 01:32:21 175 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:35:18 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 01:31:43 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:35:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:59:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:11:34 50 kr