Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 19:14
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vas
nr. 626836

Vas och askfat, "Argenta" Wilhelm Kåge, Gustavsberg, höjd 11 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-06-23 14:37:35 500 kr
Budgivare 6 2022-06-24 16:07:32 450 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:37:35 400 kr
Budgivare 4 2022-06-23 15:16:09 350 kr
Budgivare 5 2022-06-23 14:34:28 300 kr
Budgivare 4 2022-06-19 01:05:58 250 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:48:15 200 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:34:53 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:43:59 150 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:34:49 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:43:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 11:34:45 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:43:59 50 kr