Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 19:18
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kuverttallrikar
nr. 626838

Kuverttallrikar 8 st, mässing, diameter 28 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 5 2022-06-20 08:37:52 450 kr
Budgivare 6 2022-06-20 14:50:47 450 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:58:54 300 kr
Budgivare 6 2022-06-19 14:48:59 250 kr
Budgivare 5 2022-06-19 08:58:45 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 23:17:04 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 23:12:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 08:24:46 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:44:06 50 kr