Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 19:20
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Vitvinsglas
nr. 626839

Vitvinsglas 2st, Gunnar Cyrén, Nobel, Orrefors, H=16cm, 14cl, originalkartonger

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 4 2022-06-17 20:59:49 500 kr
Budgivare 5 2022-06-20 19:28:35 450 kr
Budgivare 4 2022-06-17 20:59:49 400 kr
Budgivare 5 2022-06-20 19:28:31 350 kr
Budgivare 4 2022-06-17 20:59:49 300 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:58:24 250 kr
Budgivare 4 2022-06-17 20:59:49 200 kr
Budgivare 5 2022-06-19 20:58:21 175 kr
Budgivare 4 2022-06-17 20:59:49 150 kr
Budgivare 3 2022-06-17 20:43:49 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:12:57 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:00:27 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:59:45 50 kr