Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 24 JUN 19:26
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Servisdelar
nr. 626842

Servisdelar, bland annat Göteborg, längd 40 cm och mindre

Anmärkningar: Krackeleringar och missfärgningar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 19:23:54 550 kr
Budgivare 6 2022-06-23 20:58:53 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 13:28:53 500 kr
Budgivare 6 2022-06-23 20:58:53 450 kr
Budgivare 5 2022-06-21 12:05:10 400 kr
Budgivare 5 2022-06-21 12:05:10 350 kr
Budgivare 6 2022-06-23 20:58:40 300 kr
Budgivare 5 2022-06-21 12:05:10 250 kr
Budgivare 3 2022-06-23 10:33:27 200 kr
Budgivare 5 2022-06-21 12:05:10 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:24:16 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:24:16 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 09:46:02 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 16:57:19 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:43:34 50 kr