Auktionen avslutad:
2 100 kr
Avslutas: 24 JUN 19:28
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Jardinjär
nr. 626843

Jardinjär, silver, längd 25 cm, vikt 405 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-06-20 17:37:27 2 100 kr
Budgivare 7 2022-06-20 21:51:38 2 000 kr
Budgivare 6 2022-06-20 17:37:27 1 900 kr
Budgivare 5 2022-06-20 10:36:35 1 800 kr
Budgivare 5 2022-06-20 10:36:35 1 600 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:18:52 1 500 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:18:52 1 300 kr
Budgivare 4 2022-06-17 22:18:01 1 200 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:18:52 600 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:17:10 550 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:17:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:57:00 50 kr