Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 24 JUN 19:30
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Sockerskrin
nr. 626844

Sockerskrin, silver, höjd 13 cm, vikt 190 gram

Anmärkningar: Gåvogravyr

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 7 2022-06-20 17:38:55 1 100 kr
Budgivare 8 2022-06-23 22:08:18 1 000 kr
Budgivare 7 2022-06-20 17:38:55 950 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:36:20 900 kr
Budgivare 6 2022-06-20 10:36:20 850 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:19:20 800 kr
Budgivare 5 2022-06-19 02:32:39 800 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:19:20 750 kr
Budgivare 4 2022-06-18 10:43:49 700 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:19:20 650 kr
Budgivare 3 2022-06-17 22:18:35 600 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:19:20 550 kr
Budgivare 3 2022-06-17 22:18:30 500 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:19:20 450 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:58:31 400 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:19:20 50 kr