Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 24 JUN 19:32
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Dosor
nr. 626845

Dosor 2 st + fat, silver, längd 16 cm och mindre, 143 gram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-06-20 10:36:03 500 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:19:36 450 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:19:36 350 kr
Budgivare 4 2022-06-18 16:58:16 300 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:19:36 250 kr
Budgivare 4 2022-06-18 16:58:11 200 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:19:36 175 kr
Budgivare 4 2022-06-18 16:58:06 150 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:19:36 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 10:44:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:19:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:30:50 50 kr