Auktionen avslutad:
1 900 kr
Avslutas: 24 JUN 19:34
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skrin
nr. 626846

Skrin 2 st, silver, höjd 8,5 cm och lägre, vikt 330 gram

Anmärkningar: En fot lagad/ lödrester, Gåvogravyr

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 9 2022-06-20 17:02:28 1 900 kr
Budgivare 12 2022-06-24 18:58:55 1 800 kr
Budgivare 9 2022-06-20 17:02:28 1 700 kr
Budgivare 11 2022-06-23 22:08:56 1 600 kr
Budgivare 9 2022-06-19 16:05:39 1 500 kr
Budgivare 10 2022-06-20 10:35:47 1 500 kr
Budgivare 9 2022-06-19 16:05:39 1 200 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-19 02:32:48 950 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 900 kr
Budgivare 7 2022-06-18 19:18:13 850 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 800 kr
Budgivare 6 2022-06-18 16:59:05 750 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 700 kr
Budgivare 6 2022-06-18 16:59:01 650 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 600 kr
Budgivare 6 2022-06-18 16:58:56 550 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 500 kr
Budgivare 5 2022-06-18 10:31:09 450 kr
Budgivare 4 2022-06-17 21:20:13 400 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:16:35 350 kr
Budgivare 3 2022-06-17 21:16:35 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:55:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:35:22 50 kr