Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 JUN 19:38
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Hans Johnfors
nr. 626848

Hans Johnfors färgetsningar 3 st, 40 X 50 cm

Följerätt: JA
Läs mer om följerätt här.

Anmärkningar: Ej examinerade ur ram

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 19:32:51 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:09:36 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 21:48:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 14:53:54 50 kr