Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 19:40
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
El
nr. 626849

El, skrivbord, skivan 133 X 115 cm

Anmärkningar: Ej testat

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 2 2022-06-23 11:23:04 450 kr
Budgivare 1 2022-06-20 22:07:29 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:52:31 350 kr
Budgivare 1 2022-06-20 19:55:49 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:24:10 250 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:24:23 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:24:08 175 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:24:23 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 12:24:06 125 kr
Budgivare 1 2022-06-19 17:23:54 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:49:40 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:24:00 50 kr