Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 19:42
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
El
nr. 626850

El, skrivbord, skivan 133 X 115 cm

Anmärkningar: Ej testat, något lös framkantslist

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-06-22 21:38:46 450 kr
Budgivare 2 2022-06-23 11:22:59 450 kr
Budgivare 3 2022-06-22 21:38:46 400 kr
Budgivare 2 2022-06-20 21:52:41 350 kr
Budgivare 1 2022-06-20 19:56:09 300 kr
Budgivare 2 2022-06-20 19:03:26 250 kr
Budgivare 1 2022-06-20 14:38:59 200 kr
Budgivare 2 2022-06-20 19:03:24 175 kr
Budgivare 1 2022-06-20 14:38:59 150 kr
Budgivare 2 2022-06-20 19:03:21 125 kr
Budgivare 1 2022-06-20 14:38:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 17:02:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 09:59:40 50 kr