Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 24 JUN 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Knoptavla
nr. 626851

Knoptavla mm, 2000-ral32 X 41 cm och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-19 23:50:33 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:43:09 50 kr