Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 24 JUN 19:50
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Stereo
nr. 626854

Stereo, Beosystem 2500, Bang & Oluifsen, fjärrkontroll

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 8 2022-06-22 10:13:01 1 000 kr
Budgivare 7 2022-06-22 16:45:08 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-22 10:13:01 950 kr
Budgivare 7 2022-06-22 16:44:39 900 kr
Budgivare 8 2022-06-22 10:13:01 850 kr
Budgivare 7 2022-06-22 16:44:03 800 kr
Budgivare 8 2022-06-22 10:13:01 750 kr
Budgivare 7 2022-06-22 16:43:54 700 kr
Budgivare 8 2022-06-22 10:13:01 650 kr
Budgivare 7 2022-06-20 21:53:06 600 kr
Budgivare 8 2022-06-19 23:26:57 550 kr
Budgivare 7 2022-06-19 17:51:11 500 kr
Budgivare 6 2022-06-19 00:39:33 450 kr
Budgivare 7 2022-06-19 17:51:06 400 kr
Budgivare 6 2022-06-19 00:39:33 300 kr
Budgivare 5 2022-06-18 09:24:41 250 kr
Budgivare 5 2022-06-18 09:24:41 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 00:21:31 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 23:44:34 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:07:16 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:38:49 50 kr