Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 24 JUN 19:52
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Parasol
nr. 626855

Parasol med stenfot

Anmärkningar: Väderbiten, fläckar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 14:17:18 450 kr
Budgivare 2 2022-06-18 00:10:10 400 kr
Budgivare 3 2022-06-20 00:18:35 400 kr
Budgivare 2 2022-06-18 00:10:10 250 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:56:10 200 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:55:59 50 kr