Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 24 JUN 19:54
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fiskespön
nr. 626856

Fiskespön, fiskerullar mm

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 1 2022-06-24 13:08:36 600 kr
Budgivare 3 2022-06-24 12:09:05 550 kr
Budgivare 1 2022-06-24 13:07:53 550 kr
Budgivare 3 2022-06-24 12:09:05 500 kr
Budgivare 1 2022-06-19 13:17:16 450 kr
Budgivare 5 2022-06-20 10:03:43 450 kr
Budgivare 1 2022-06-18 16:14:12 400 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:30:10 350 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:06:22 300 kr
Budgivare 3 2022-06-18 00:14:08 250 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:06:22 200 kr
Budgivare 3 2022-06-18 00:14:05 175 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:06:22 150 kr
Budgivare 3 2022-06-18 00:14:02 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:06:22 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:42:28 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:06:05 50 kr