Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 24 JUN 19:56
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kameror
nr. 626858

Kameror, kikare, bland annat Minolta, Pentax

Anmärkningar: Ej testade

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 7 2022-06-24 19:17:04 400 kr
Budgivare 6 2022-06-24 17:53:58 350 kr
Budgivare 5 2022-06-22 12:34:53 300 kr
Budgivare 1 2022-06-18 17:37:51 250 kr
Budgivare 4 2022-06-18 14:14:07 200 kr
Budgivare 1 2022-06-18 13:15:17 175 kr
Budgivare 1 2022-06-18 02:27:58 150 kr
Budgivare 3 2022-06-17 23:44:17 125 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:30:37 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 20:42:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 19:57:59 50 kr