Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 24 JUN 20:01
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Mellanformatskamera
nr. 626862

Mellanformatskamera, Rolleiflex, skinnfodral

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (32 bud)
Budgivare 9 2022-06-24 19:58:23 1 500 kr
Budgivare 11 2022-06-24 18:57:36 1 400 kr
Budgivare 9 2022-06-24 19:55:10 1 400 kr
Budgivare 11 2022-06-24 18:57:36 1 300 kr
Budgivare 10 2022-06-24 18:56:00 1 200 kr
Budgivare 9 2022-06-24 18:02:00 1 100 kr
Budgivare 4 2022-06-19 06:00:16 1 000 kr
Budgivare 8 2022-06-24 17:46:50 1 000 kr
Budgivare 4 2022-06-19 06:00:16 950 kr
Budgivare 8 2022-06-24 16:57:07 900 kr
Budgivare 4 2022-06-19 06:00:16 850 kr
Budgivare 7 2022-06-19 11:31:27 800 kr
Budgivare 4 2022-06-19 06:00:16 750 kr
Budgivare 6 2022-06-19 08:05:24 700 kr
Budgivare 4 2022-06-19 05:59:46 650 kr
Budgivare 5 2022-06-18 14:14:51 600 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:42 550 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:13:22 500 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:40 500 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:13:22 450 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:37 400 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:13:22 350 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:35 300 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:13:22 250 kr
Budgivare 3 2022-06-18 11:49:31 200 kr
Budgivare 4 2022-06-18 08:13:22 175 kr
Budgivare 3 2022-06-18 02:26:49 150 kr
Budgivare 3 2022-06-18 02:26:49 125 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:30:18 100 kr
Budgivare 3 2022-06-18 02:26:41 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 21:30:18 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 20:43:29 50 kr