Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 JUN 20:04
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Apotekarflaska
nr. 626864

Apotekarflaska, 1900-talets mitt, höjd 32 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 19:03:06 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:25:51 150 kr
Budgivare 4 2022-06-19 21:24:48 150 kr
Budgivare 3 2022-06-19 18:25:51 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 09:44:38 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 09:04:03 50 kr