500 kr
Avslutas: 24 JUN 20:06
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  150 kr
Vas
nr. 626865

Vas, Otto Brauer, Holmegaard, Danmark, höjd 43,5 cm

Anmärkningar: Ytslitage, repor, avlagringar

Budgivare 6 2022-06-24 20:01:13 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 19:44:47 450 kr
Budgivare 8 2022-06-24 19:28:00 400 kr
Budgivare 7 2022-06-24 18:11:26 350 kr
Budgivare 3 2022-06-24 06:21:56 300 kr
Budgivare 7 2022-06-24 18:11:22 300 kr
Budgivare 3 2022-06-24 06:21:56 250 kr
Budgivare 6 2022-06-23 21:22:26 200 kr
Budgivare 1 2022-06-20 19:32:02 175 kr
Budgivare 5 2022-06-18 19:49:42 150 kr
Budgivare 4 2022-06-18 07:12:44 125 kr
Budgivare 3 2022-06-17 22:53:59 100 kr
Budgivare 2 2022-06-17 22:06:43 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:35:30 50 kr