250 kr
Avslutas: 24 JUN 20:09
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  150 kr
Piedestal
nr. 626867

Piedestal + väggkonsol, 1900-talets andra hälft, höjd 95 cm och mindre

Anmärkningar: Repor, skrapmärken

Budgivare 6 2022-06-24 20:06:25 250 kr
Budgivare 4 2022-06-24 16:10:17 200 kr
Budgivare 6 2022-06-24 20:06:09 200 kr
Budgivare 4 2022-06-24 16:10:17 175 kr
Budgivare 5 2022-06-24 18:56:20 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 16:10:17 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 22:54:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 20:54:17 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 21:11:41 50 kr