Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 JUN 20:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Gipsbyst
nr. 626869

Gipsbyst, 1900/2000.tal, höjd 42 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-06-24 08:38:47 350 kr
Budgivare 5 2022-06-23 23:06:23 300 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:32:23 250 kr
Budgivare 3 2022-06-23 17:39:46 200 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:32:18 175 kr
Budgivare 3 2022-06-23 17:39:46 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 19:31:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 17:39:46 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 13:31:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-19 23:25:48 50 kr