Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 25 JUN 19:49
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Klotlampor
nr. 626872

Klotlampor 3 st

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 7 2022-06-25 19:30:47 550 kr
Budgivare 3 2022-06-23 14:41:34 500 kr
Budgivare 7 2022-06-25 19:30:36 500 kr
Budgivare 3 2022-06-23 14:41:34 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 11:35:14 350 kr
Budgivare 3 2022-06-19 16:26:29 300 kr
Budgivare 5 2022-06-22 20:02:42 250 kr
Budgivare 3 2022-06-19 16:26:29 200 kr
Budgivare 5 2022-06-22 20:02:37 175 kr
Budgivare 3 2022-06-19 16:26:29 150 kr
Budgivare 4 2022-06-20 15:30:22 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 16:26:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 08:35:39 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 23:11:07 50 kr