Aktuellt bud:
350 kr

Bjud!
Avslutas: 25 JUN 19:50
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
3h, 31m, 10s
Kristianstad
Spara i minneslista
Perukstock Kina
nr. 626873

Perukstock Kina 18-1900 tal omgjord till bordslampa total h=64

Anmärkningar: Stjärnspricka i botten

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-06-23 11:16:16 350 kr
Budgivare 6 2022-06-24 19:31:16 300 kr
Budgivare 5 2022-06-23 11:16:16 250 kr
Budgivare 2 2022-06-19 06:10:30 200 kr
Budgivare 2 2022-06-19 06:10:30 175 kr
Budgivare 4 2022-06-19 08:09:51 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 06:10:30 125 kr
Budgivare 3 2022-06-18 23:54:14 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 21:36:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:40:54 50 kr