Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 25 JUN 19:52
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Golvvas Kina
nr. 626876

Golvvas Kina 1900 tal h=44

Anmärkningar: Spricka

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 13:06:36 250 kr
Budgivare 3 2022-06-24 07:33:33 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 13:06:26 175 kr
Budgivare 3 2022-06-24 07:33:33 150 kr
Budgivare 4 2022-06-24 01:23:42 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 13:44:27 100 kr
Budgivare 2 2022-06-21 03:54:49 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 20:41:13 50 kr