Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 25 JUN 19:53
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fälgar
nr. 626877

Fälgar mm till sportcykel

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-06-25 19:28:01 150 kr
Budgivare 4 2022-06-22 21:00:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-20 00:00:31 100 kr
Budgivare 2 2022-06-19 14:35:44 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 19:55:22 50 kr