Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 24 JUN 20:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Rullbar
nr. 626878

Rullbar högtalare, Andersson

Anmärkningar: Ej testad, bucklor, nätkabel saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-19 08:31:41 50 kr