900 kr
Avslutas: 24 JUN 20:22
Utropspris:  600 kr
visningslokaler:  100 kr
Kristusfigur
nr. 626879

Kristusfigur, signerad A Bergenblad, skuren i trä, 1900-tal, höjd 54 cm

Anmärkningar: Brännskadad

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 8 2022-06-24 20:19:48 900 kr
Budgivare 6 2022-06-24 19:22:53 850 kr
Budgivare 7 2022-06-24 18:57:56 800 kr
Budgivare 6 2022-06-24 19:22:50 800 kr
Budgivare 7 2022-06-24 18:57:56 650 kr
Budgivare 6 2022-06-24 18:53:37 600 kr
Budgivare 6 2022-06-24 18:53:37 500 kr
Budgivare 7 2022-06-24 18:57:50 450 kr
Budgivare 6 2022-06-24 18:53:37 400 kr
Budgivare 5 2022-06-24 11:00:42 350 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:44:34 300 kr
Budgivare 5 2022-06-24 11:00:38 300 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:44:34 200 kr
Budgivare 5 2022-06-24 01:19:36 175 kr
Budgivare 2 2022-06-22 19:44:13 150 kr
Budgivare 4 2022-06-21 14:32:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-21 09:44:40 100 kr
Budgivare 2 2022-06-20 16:01:30 75 kr
Budgivare 1 2022-06-17 21:52:42 50 kr