Auktionen avslutad:
175 kr
Avslutas: 24 JUN 20:26
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrarmbandsur Champion
nr. 626882

Herrarmbandsur Champion, quartz, diameter 43 mm, box

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 5 2022-06-24 14:48:31 175 kr
Budgivare 4 2022-06-22 14:25:17 150 kr
Budgivare 2 2022-06-19 18:22:13 125 kr
Budgivare 3 2022-06-19 02:33:29 100 kr
Budgivare 2 2022-06-18 10:21:35 75 kr
Budgivare 1 2022-06-18 07:41:28 50 kr