75 kr
Avslutas: 24 JUN 20:30
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  50 kr
Armbandsur
nr. 626891

Armbandsur, Royce Automatic, 1960/70-tal, stål, plexiglas, bredd 35 mm

Anmärkningar: Repor, fungerar vid enklare test, Sikö auktioner garanterar ej funktionen

Budgivare 2 2022-06-24 19:31:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 00:36:06 50 kr